Create: 07/16/2020 - 02:44
![](https://www.athleticpafos.net/sites/default/files/articles/Mandria%20Georgiou.jpg)
Σε ενίσχυση του διοικητικού συμβουλίου με την προσθήκη του γνωστού παράγοντα Γιώργου Γεωργίου προχώρησε η ομάδα των Μανδριών.
Η σχετική ανακοίνωση: «Καλωσορίζουμε τον Γιώργο Γεωργίου στην μεγάλη οικογένεια των Μανδριών! Ο κ. Γεωργίου θα εξασκεί τα καθήκοντα του εκτελεστικού προέδρου, έχοντας μεγάλες εμπειρίες σε ποδοσφαιρικές ομάδες με αποκορύφωμα την περυσινή σεζόν που διετέλεσε πρόεδρος στον Ακρίτα Χλώρακας στη Β κατηγορία της ΚΟΠ. Είμαστε σίγουροι ότι θα βοηθήσει στο μέγιστο το σωματείο μας στην προσπάθεια για επίτευξη των στόχων του τη φετινή χρονιά».